Granuluaty i Gryzaki Dla Królika i Gryzonia

Liczba produktów: 20

Granulaty to zbilansowane mieszanki paszowe stanowiące uzupełnienie diety opartej na sianie, dostarczające niezbędnych witamin i minerałów.

Gryzaki natomiast – wykonane z naturalnego drewna, ziół czy warzyw – pomagają utrzymać zdrowie jamy ustnej zwierzaka poprzez naturalne ścieranie zębów, jednocześnie zapewniając rozrywkę.

Zastosowano sortowanie: Producent (Z-A).
Korona Natury Dla Chomika 750g
Korona Natury Dla Szczura 750g
Cena: 50.50
28.86/kg
Versele Laga Cavia Complete 1,75kg
Cena: 19.53
39.06/kg
Versele Laga Cavia Complete 500g
Versele Laga Cuni Adult Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Adult Complete 3kg
Versele Laga Cuni Adult Complete 500g
Versele Laga Cuni Junior Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Junior Complete 500g
Versele Laga Cuni Sensitive Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Sensitive Complete 500g
Versele Laga Nature Dla Chomika 700g
FactoryHerbs Granulat Z Liści Truskawki 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Czarnuszki 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Konopi 150g
Cena: 9.50
63.33/kg
FactoryHerbs Gryzaki Z Lnu 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Wiesiołka 150g