Królik i Gryzoń

Liczba produktów: 55

Kategoria „Królik i Gryzoń” to kompleksowa oferta produktów żywieniowych i uzupełniających dla małych zwierząt roślinożernych – królików, świnek morskich, szynszyli, chomików, myszoskoczków i innych gryzoni. Znajdziesz tu wysokiej jakości siano stanowiące podstawę codziennej diety, granulaty i gryzaki wspierające prawidłowe ścieranie zębów, jadalne zabawki urozmaicające czas wolny zwierzaka, mieszanki ziołowe o działaniu wspierającym trawienie i odporność, a także suszone owoce i warzywa oraz przysmaki będące smaczną nagrodą i uzupełnieniem diety.

Zastosowano sortowanie: Producent (Z-A).
Cena: 23.95
Super Pinio 5l
Korona Natury Dla Chomika 750g
Korona Natury Dla Szczura 750g
Cena: 50.50
28.86/kg
Versele Laga Cavia Complete 1,75kg
Cena: 19.53
39.06/kg
Versele Laga Cavia Complete 500g
Versele Laga Cuni Adult Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Adult Complete 3kg
Versele Laga Cuni Adult Complete 500g
Versele Laga Cuni Junior Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Junior Complete 500g
Versele Laga Cuni Sensitive Complete 1,75kg
Versele Laga Cuni Sensitive Complete 500g
Versele Laga Nature Dla Chomika 700g
Cena: 12.50
Dobre Sianko 500g
FactoryHerbs Ananas Liofilizowany 20g
FactoryHerbs Banan Liofilizowany 30g
Cena: 19.70
19.7/kg
FactoryHerbs Dobre Sianko 1kg
FactoryHerbs Gałązki Gruszy 150g
FactoryHerbs Gałązki Jabłoni 150g
FactoryHerbs Granulat Z Liści Truskawki 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Czarnuszki 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Konopi 150g
Cena: 9.50
63.33/kg
FactoryHerbs Gryzaki Z Lnu 150g
FactoryHerbs Gryzaki Z Wiesiołka 150g
Factoryherbs Larwy Mącznika 20g
FactoryHerbs Malina Liofilizowana 10g
FactoryHerbs Mango Liofilizowane 20g
FactoryHerbs Marchew Liofilizowana 10g
FactoryHerbs Mieszanka Podstawowa 1kg
FactoryHerbs Mieszanka Wzmacniająca 500g